PRODUCTIONS YEAR CLIENT DIRECTOR
Law of the land 2016 Making Movies Jussi Hiltunen
Disappearance 2016 WitFilm Boudewijn Koole
Kings Bay 2016 Filmkameratene Stig Svendsen
Beyond Sleep 2016 WitFilm Boudewijn Koole
Stup 2015 Tvibit Eilif B. Landsem
Sense8 (TV) 2015 Netflix, True North Andy & Lana Wachowski
Permafrost 2014 Permafrost John Sullivan
Mot naturen 2014 Mer Film Ole Giæver
Dead Snow 2 2014 Tappeluft Tommy Wirkola
Into the White 2012 Zentropa Petter Næss
The ABCs of Death 2012 Fantefilm Thomas C. Malling
Hellfjord (TV) 2012 Tappeluft Patrik Syversen, Roar Uthaug, others
Koselig med peis (TV) 2011 Tordenfilm Thomas Torjussen
Kong Curling 2011 4 1/2 Film Ole Endresen
Lapland (tv) 2011 BBC Catherine Morshead
Kurt Josef Wagle og legenden om fjordheksa 2010 Tappeluft Tommy Wirkola
Essential Killing 2010 Cylinderfilm Jerzy Skolimowski
Norwegian Ninja 2009 Tordenfilm Thomas C. Malling
Dead Snow 2009 Tappeluft Tommy Wirkola
Arn 2008 SF Peter Flinth
Far North 2007 The Bureau Asif Kapadia
Dobbel salto (TV) 2006 Original Film Lars-Göran Petterson
Svarte penger, hvite løgner (TV) 2004 NRK Jarl Emsell Larsen
Achttien 2002 Egmond Film & TV Jelle van Doornik
Snow Children (TV) 2001 TV2 / Dragonfire Simon Spencer
Når mørket er forbi 2000 Barentsfilm Knut Erik Jensen
Det kan komme noen (TV) 1999 NRK Per Bronken
Stol på ministeren 1997 Northern Lights Paul Anders Simma
SHORT FILMS, OTHER YEAR CLIENT DIRECTOR
I grenseland 2015 Rein Film Aleksander Olai Korsnes
Han e borte 2014 Nordalliansen Carl Christian L. Størmer
Cherenkov 2013 Benjamin Mørk Carl Christian L. Størmer
Down in the city 2013 Violet Road Viktor Enoksen
Ella and the Dark 2013 Arctic Action Kristoffer Jørgensen
Are we apart 2013 Fersk Film Viktor Enoksen
Brothers in Arms 2012 Arctic Action Kristoffer Jørgensen
Parade 2011 Frost Jørgen Stangebye Larsen
Zakariassen must die 2011 Mirmar Film Magne Pettersen
Water Lillies in Bloom 2010 Parabel Film Emil Stang Lund
Guitar guy 2009 Tvibit Viktor Enoksen
Verditransporten 2009 HiNT Janna Brattli
Violent Sorrow makes a Modern Ecstasy No. 2 2009 Jorunn M. Syversen Jorunn M. Syversen
Aerosol 2009 Sweet Films Jim Hansen
Zoom de Temps 2008 Retriever Film Magne Pettersen
Eagle Marsh 2007 Tvibit Viktor Enoksen
Brekk 2006 News on request Magne Pettersen
Til døden skiller oss ad 2006 Norwegian Film School Martin Lund
Trawler 2005 Digicult UK Johnny Barrington
Oppgjøret 2005 Tvibit Laila Alendal
Brød og sirkus (TV) 2004 NRK Sylvi Liljegren
Pilegrimer 2001 Original Film Njål Brekke
James Bond Spesial (TV) 1999 TV Tromsø
Reisen 1999 Njål Brekke Njål Brekke
Folie 1995 Henning Rosenlund Henning Rosenlund
COMMERCIALS YEAR CLIENT DIRECTOR
Bredbånd 2009 Runaround Film Torkil Riise Svenson
Fun Light 2008 Fantefilm Roar Uthaug
Ultimate Scandinavian Refreshment #7 2005 Carlsberg
Tromsbuss 2001 Jørgen Forøy Jørgen Forøy
Glassmester Krane 1999 TV Tromsø
STAGE PRODUCTIONS YEAR CLIENT DIRECTOR
Spelet om Heilag Olav 2016 Stiklestad Nasjonale Kultursenter Hanne Tømta
Kong Arthur 2016 Det Kongelige Teater Heinrich Christensen
Peter Pan 2016 Hålogaland Teater Bjørn Ravn Carlsen
Skoavdnij 2015 Beaivvás Saami Theatre Haukur Gunnarsson
Spelet om Heilag Olav 2015 Stiklestad Nasjonale Kultursenter Marit Moum Aune
Kong Lear 2014 Hålogaland Teater Hilda Hellwig
Artlab # 13 2014 Hålogaland Teater Kristoffer Jørgensen
Spelet om Heilag Olav 2014 Stiklestad Nasjonale Kultursenter Marit Moum Aune
Fem umulige minutter 2013 DUS Ekaterina Bespalova
West Side Story 2013 Kongsbakken VGS Per K. Sandøy
Robin Hood 2013 Det Kongelige Teater Lars Kaalund Hansen
Hamlet 2012 Hålogaland Teater Nina Wester
Skatten på sjørøverøya 2012 Kongsbakken VGS Per K. Sandøy
Håkon og Kark 2012 Korsvikaspillet Nora Evensen
Penthesilea 2011 KULTA Anethe Alfsvåg
Vifterompe 2010 Hålogaland Teater Katrine Strøm
Super 2010 Kongsbakken VGS Per K. Sandøy
Lysistrata 2010 Hålogaland Teater Kristina Kjeldsberg
Rom 2010 KULTA Bente Reibo, Anethe Alfsvåg
Hamsuns feber 2009 Hålogaland Teater Jon Tombre
Spindelvevjenta 2009 Stellaris Anna Karpova
Filmtrix 2009 KULTA
Misery 2009 Hålogaland Teater Ketil Høegh
Kak sprek 2009 Pan Produksjoner Bente Reibo
Skapelsen 2008 Sirkus Svalnardo Bente Reibo
Medea 2008 Kongsbakken VGS Guri Nymo
Think Mental Fashion 2008 Nobelsenteret Ann Karina Sogge
Mellom himmel og helvete 2008 Helvete Naturpark Gro Lystad
Prinsessa som gikk til jordas hjerte 2007 KULTA Bente Reibo
Peter Pan 2007 KULTA Ine C. Bjørnsten, Kristoffer Jørgensen
Mellom himmel og helvete 2007 Helvete Naturpark Gro Lystad, Bente Reibo
Mio min Mio 2006 Hålogaland Teater Øyvind Osmo Eriksen
A chance to change 2006 Tromsø Gospelkor Haukur Gunnarsson
Avisguttens drøm 2006 KULTA Anethe Alfsvåg
Brødrene Løvehjerte 2006 Kongsbakken VGS Guri Nymo
Skjebnespill 2006 KULTA Kristoffer Jørgensen
Riddere og gjøglere 2006 Olavsfestdagene Kristoffer Jørgensen
Yukar 2006 KULTA Kristoffer Jørgensen
Romeo og Julie 2006 KULTA Kristoffer Jørgensen
Stormen 2005 Hammerfest Kulturskole Anna Karpova
Rubinen 2005 KULTA Kristoffer Jørgensen
Romeo og Julie 2005 BUL Nidaros Rikard Skjong
Stormen 2004 Kulturskolene i Måsøy, Kvalsund og Hammerfest Kristoffer Jørgensen
UR 2004 KULTA Bente Reibo
Olsens Eftf. 2004 Teaterverket Lit Ine C. Bjørnsten
Sirkusgåter 2004 KULTA Bente Reibo
Skjønnhetsdronninga 2003 Hålogaland Teater Nora Evensen
Lysistrata 2003 Heggen VGS Jon Tore Fossland
Red Hot Chili Petter 2003 HATS Barbro Laxå
Julesnapperen 2002 Hålogaland Teater Nora Evensen
Liv 2002 KULTA Bente Reibo
Macbeth 2002 Tromsø Teaterlag Kristoffer Jørgensen
Macbeth 2001 BUL Nidaros Natalia Golis
Kong Ubu 2001 Kabinetteatret Nora Evensen
Re-Sirkus 2000 Teater Halvtolv Ine C. Bjørnsten
Tre ting du ikke bør gjøre hjemme 2000 Teater Halvtolv Kristoffer Jørgensen, Wenche Paulsen
A Clockwork Orange 1999 Teater Halvtolv Kristoffer Jørgensen
Riddere! 1999 Olavsfestdagene Kristoffer Jørgensen
Utsikt fra brua 1999 Hålogaland Teater Kim Dambæk
Smuglere 1998 Grenland Friteater Tor Arne Ursin
Mine barnslige venner 1998 Hålogaland Teater Makka Kleist
A Clockwork Orange 1997 Teater Halvtolv Kristoffer Jørgensen
Gjøglereventyret 1997 Teater Halvtolv Ine C. Bjørnsten
Peter Pan 1997 Hålogaland Teater Anne Meek
Romeo og Julie 1996 Rødbrusteatret Gudmund Gulljord
Privattimen 1996 Kabinetteatret Ingeborg Meløe
Robin Hood 1995 Rødbrusteatret Eirik J. Eliassen
Tromsø Byspill 1995 Tromsø Byspill Bente Reibo
Navnlausa 1995 Tromsø Teaterlag Stein Bjørn